Zajazd u Hermanów: miejsce idealny na uroczy pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Zajazd u Hermanów to hotel najlepszy na przytulny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd. Bliskość lasów, wzgórz i zamku daje szansę na świetne odczucia i pozwoli czuć się wyjątkowo. Można więc tutaj wypoczywać w pojedynkę, z ukochanym, w gronie rodzinnym albo z przyjaciółmi. Klasyczna polska kuchnia oraz gościnność są w tym miejscu zapewnione. Zajazd u Hermanów w pobliżu Częstochowy, tuż przy zamku Olsztyn to idealna opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można albowiem przebywając w tym zajeździe wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale także jest to dobra baza wypadowa na inne zamki na Jurze. To także miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie jubileuszu urodzin albo przyszykowanie uroczystości weselnej, komunii, chrzcin albo pozostałych przyjęć okolicznościowych. To również dobre miejsce pod względem warunków do przygotowania konferencji albo spotkania biznesowego.

Wystarczy zobaczyć galerię zdjęć obiektu i przeczytać na witrynie główne wiadomości, żeby przekonać się, że jest to miejsce godne uwagi. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, na dodatek ciesząc się kompletnym czarem zaprezentowanego zajazdu. Pracownicy obiektu są nad wyraz przyjaźnie nastawieni i odpowiadają na wszystkie pytania osób interesujących się pobytem.

Nocleg w obiekcie dedykowany jest dla 19 osób. Wszystkie pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybrać wśród 7 pokoi gościnnych, z jakich każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy za każdym razem doradzają kierunek wycieczek podróżnym, którym będzie zależało na zwiedzeniu ważnych pod względem historycznym miejsc. Głównie zalecane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza wygodnym noclegiem oraz urozmaiconą bazą turystyczną warto skoncentrować na tym, jak smaczne jest jedzenie w restauracji. Klasyczne polskie obiady z domu oraz muzyka nastrojowa w tle są zapewnione. Każda osoba, która chce tutaj zarezerwować pobyt może to robić za pomocą witryny lub dzwoniąc.