Sprzęt i gadżety przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Główne zestawy do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie wybierać równocześnie doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z tych kompletów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie powinien mieć kłopotów z wytypowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z takich zestawów zapewnia pełne pole widzenia pod wodą. Wszystkie modele zaprojektowane są zgodnie z aktualnymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacje jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody w czasie zanurzeń. Bardzo użyteczny jest również zawór czyszczący.

Hipoalergiczny silikon z jakiego została wykonana maska nie wywoła podrażnienia skóry. Silikon jest również tworzywem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, wobec czego dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, ponieważ to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają doskonałą widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w kompletach również zrobione są z silikonu. Element ten wykonany jest na podstawie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technologia taka odpowiada za utrzymanie suchości nawet podczas maksymalnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze błyskawicznie go zamyka i w rezultacie woda nie przedostanie się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Zaawansowana technologia multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją udanego zanurkowania. Całość została wykonana tak, żeby w trakcie podróży zajęła jak najmniej miejsca. Komplety TUSA szczególnie natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz wydajne podczas nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, wydajność oraz przenoszenie mocy. W sklepie można również zaopatrzyć się w maska do freedivingu, aby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.